פרופיל חברה

חברת העולם הדיגיטלי בע"מ הוקמה בשנת 1999 על ידי עמיחי מאיר, והייתה לאחת החברות הראשונות שנתנה מענה בתחום האלקטרוניקה הבידורית המתהווה בארץ באותם הימים.

מי אנחנו

חברת העולם הדיגיטלי בע"מ הוקמה בשנת 1999 על ידי עמיחי מאיר, והייתה לאחת החברות הראשונות שנתנה מענה בתחום האלקטרוניקה הבידורית המתהווה בארץ באותם הימים.
חברתנו מתמחה במערכות קולנוע ביתי, מערכות סאונד על כל היבטיו – רסיברים, נגנים, DVD, CD, רמקולים, סטליטים, רמקולים שקועים, סאב וופרים, שרתי מוסיקה ועוד.
מערכות חשמל חכם, שלטים חכמים, מולטי רום, מסכי פלזמה, לד ו-LCD.

תכנון וביצוע פרויקטים

חטיבת הפרויקטים של חברתנו מתמחה בתכנון, ליווי וביצוע של בתים פרטיים, דירות, משרדים, חנויות, מסעדות ובתי קפה. אנו משתמשים בידע הרחב שרכשנו עם השנים כמו גם במוצרים הטובים והמתקדמים בעולם.
חברתנו מתמחה בליווי הלקוח מתחילת הפרויקט, שלב התכנון האדריכלי, בחירת הציוד בהתאם לדרישות הלקוח ותקציבו, ליווי ופיקוח על כל שלב בפרויקט ועד לסיומו וגם זמן רב לאחר הסיום.

הצוות שלנו

חברת העולם הדיגיטלי שמה לה כערך עליון את השירות, האמינות ומעל הכול את ההנאה הצרופה לה זוכה כל לקוח מהמוצרים אותם הוא רוכש.
לרשותכם עומדים חדרי תצוגה במיקום נוח, בהם תוכלו להתרשם מטובי מקרני הקולנוע והמסכים, להאזין למיטב מותגי השמע המובילים בתחום האודיו, באיכות צליל נדירה הייחודית לחדרי ההאזנה שלנו.
העולם הדיגיטלי יעמיד לרשותכם את מיטב אנשי המקצוע אשר ילוו אתכם בכל שלב ויעזרו להתאים עבורכם את המוצרים הטובים ביותר.

התקנה מקצועית עושה את ההבדל. אין גבול לחשיבותה של ההתאמה האבסולוטית וההתקנה המקצועית האמיתית המוענקת על ידי אנשי המקצוע של העולם הדיגיטלי. האקוסטיקה של המקום, התאורה, הסביבה, הנוחות, העיצוב והסגנון שלך כולם יקבלו פתרון איכותי על מנת להעניק לך הנאה מושלמת לשנים רבות. כל מה שנותר הוא לשבת בנחת וללחוץ על השלט.
לקוחות
התקנות
שנות ניסיון
מוצרים מובילים